Bestyrelsen

Opdateret april 2017

Formand Susan Elholm
27143999 / susan.elholm@gmail.com
Valgt til bestyrelsen – på valg i 2019.

Næstformand Kathrine Felland Gunnløgsson
51920967 / kathrine@autismetanken.dk
Valgt til bestyrelsen, Repræsentantskabet, DH København. Står for hjemmeside og nyhedsbrev – på valg i 2018.

Kasserer Martin Winge Andersen
39272911 / 26733707 / martin@winge-andersen.dk
Valgt til bestyrelsen – på valg i 2018.

Bestyrelsesmedlem Kari Gustafson
31195708 / karingrid@yahoo.com
Valgt til bestyrelsen, medlem af Centerrådet, Forældrerådet, bisidning – på valg i 2019.

Bestyrelsesmedlem Tine Heerup
33558373 / tine.heerup@gmail.com
Valgt til bestyrelsen, Hovedbestyrelsen, Repræsentantskabet, DH København – på valg i 2018.

Bestyrelsesmedlem Rie Gravesen
35262732 / 22151992 / rg@hfc.dk
Valgt til bestyrelsen, Forældrerådet, bisidning – på valg i 2019.

Bestyrelsesmedlem Eva Marija Opresnik
30336659 / transformativ@gmail.com
Valgt til bestyrelsen, Repræsentantskabet – på valg i 2018.

Tilknyttet bestyrelsen Truels Sterm
61359432 / truels.sterm@gmail.com

Tilknyttet bestyrelsen Winnie Lundgren
50242178 / winnie.lundgren48@gmail.com
Bisidning

Reklamer